O NAS

Kim jesteśmy?

Bandalight jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie monitoringu infrastruktury informatycznej, wdrożeniem systemów zabezpieczeń, tworzeniem i zarządzaniem stron internetowych oraz naprawą sprzętu pogwarancyjnego.

Nasza firma posiada oprogramowania topowych producentów służące do wydajnego i dokładnego śledzenia infrastruktury informatycznej w Państwa przedsiębiorstwach.

Głównym założeniem Bandalight jest indywidualne podejście do każdego klienta i sprostanie wszelkim jego oczekiwaniom. Nasi pracownicy posiadają bardzo wysoką wiedzę z wielu obszarów IT co jest niezbędnym warunkiem do ich codziennej pracy, tak aby w możliwe jak najszybszym czasie wykonali powierzone im zadania.

Naszym celem jest wdrażaniem, naprawa oraz dostarczanie najlepszych produktów na rynku pod względem dopasowania do potrzeb i budżetu klienta.

Zakres naszych usług:

– Monitorowanie infrastruktury IT, serwerów, aplikacji, baz danych, usług biznesowych
– Tworzenie, zarządzania, modernizacja stron internetowych
– Wdrażanie systemów zabezpieczeń, monitoringów przemysłowych, alarmów
– Wdrożenie systemów rejestru czasu pracy
– Pogwarancyjna naprawa sprzętu elektronicznego
– Backup danych, odzyskiwanie utraconych danych
– Zabezpieczanie sieci informatycznych

Zaufało nam wiele firm. Wśród naszych Klientów znajdują są duże i małe przedsiębiorstwa sektora prywatnego i publicznego.

NASI PRACOWNICY

“jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Mówi się, że firmę tworzą ludzie, my uważamy, że indywidualności. Zatrudniamy zgrany zespół wyspecjalizowanych indywidualistów, dla których jakość i satysfakcja naszych klientów nie są tylko sloganem, ale prawdziwą misją. Dyskutujemy, spieramy się, denerwujemy się i cieszymy razem. Świętujemy wspólnie wszystkie nasze sukcesy, nawet te najmniejsze i bierzemy wspólnie odpowiedzialność za wszystkie błędy.

Nasza galeria

Umów się z nami na spotkanie

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować w celu zaaranżowania spotkania.