SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem systemów zabezpieczeń obiektów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokładamy wszelakich starań aby nasze oferty był najkorzystniejsze.

Monitoring

Chyba już każdy z nas przekonał się o potrzebie systemu zabezpieczeń do swojego domu lub firmy. Ochrona danych w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Warto zatem zaopatrzyć się w monitoring ip. Obecnie system ten został tak rozbudowany, że każdy obiekt, placówka czy obszar otrzyma dostosowany do ich potrzeb monitoring.

Zasadniczo kamery stosowane w dozorowej telewizji CCTV możemy podzielić na dwa rodzaje: Kamery IP i kamery analogowe. Różnice pomiędzy nimi są ogromne. Generalnie, dla jasności, kamery IP pod względem parametrów pokonują analogówki praktycznie pod każdym względem. Istnieją jednak pewne szczególne zastosowania, w których zaleca się stosowanie kamer analogowych, np. praca przy bardzo małej ilości światła.

Montaż monitoringu

Dobór systemu monitoringu uzależniamy od zastosowania i funkcji, jakie powinien pełnić. Przykładowo, jeżeli planujemy montaż kamer w biurze typowe do tego celu będą kamery kopułowe sufitowe, które zapewnią szeroki kąt widzenia pomieszczeń przy zachowaniu wymaganej jakości obrazu. Z kolei monitoring domu, jako posesji prywatnej w zależności od celu monitorowania z reguły składa się z przeważającej ilości kamer zewnętrznych tubowych, które swoimi rozmiarami często pozwalają zachować właścicielowi posesji odpowiednią dyskrecję. Tam gdzie wymagana jest bezwzględnie szczegółowość rejestrowanego obrazu stosuje się kamery wysokich rozdzielczości najczęściej z obiektywem zmienno-ogniskowym, typowe zastosowanie takiej kamery to np. brama wjazdowa lub newralgiczne punkty obiektu jak wejścia i wyjścia, gdzie kamera zapewni np. odczyt tablic rejestracyjnych lub szansę na rozpoznanie człowieka. Dla dużych otwartych przestrzeni gdzie zatrudnione są służby wartownicze np. monitoring budowy lub monitoring parkingu doskonale sprawdzą się kamery szybkoobrotowe (speeddome), pozwalające na skuteczną i szybką obserwację dużego terenu.

Zalety Monitoringu

Kamery monitoringu w obecnych czasach są coraz częściej stosowane przez wszelkie instytucje państwowe, przedsiębiorstwa oraz ogromną liczbę posesji prywatnych(dom, mieszkanie). Oprócz samego zabezpieczenia obszaru, jaki rejestrują kamery to również doskonały element prewencyjny. Sam fakt, iż w danym obiekcie funkcjonuje monitoring pozwala w znacznym stopniu wyeliminować zdarzenia niepożądane. Już samo zamontowanie kamery działa odstraszająco.

Kompleksowa obsługa instalacji i kamer

Nasze usługi obejmują nie tylko instalację systemów wizyjnych, ale również serwis systemów kamer, konserwację systemu oraz integrację z innymi systemami komputerowymi, alarmowymi, kontroli dostępu itp. Oferowane przez naszą firmę kamery oraz instalacje charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność. Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych montażem instalacji monitorujących, w celu poznania szczegółów naszej oferty.

Zapraszamy do bezpośredniej współpracy! Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu.

Telewizja przmysłowa

Systemy CCTV złożone są z kamer oraz rejestratorów wizyjnych umożliwiające ciągłe monitorowanie chronionego obszaru. W naszej ofercie posiadamy różnego typu...

Więcej

Systemy alarmowe

Czujniki ruchu, sygnalizatory, centrale alarmowe, manipulatory oraz inne urządzenia które w połączeniu mają zasygnalizować naruszenie chronionego obszaru. Posiadamy sprawdzone urządzenia...

Więcej

Systemy kontroli dostępu

Systemy zabezpieczające obiekty przed nieuprawnionym dostępem. Oprócz systemów kontroli wejścia i wyjścia oferujemy również systemy kontroli czasu pracy które mają...

Więcej

UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE

W każdej chwili możesz się z nami skontaktować w celu zaaranżowania spotkania.